piątek, 25 lipca 2014

Peeling do ciała - tutti frutti

Cześć!
Jedni sobie chwalą, drudzy odradzają. Jedni go mała, inni nigdy nie słyszeli, a kolejni zastanawiają się nad jego kupnem. Dlatego przychodzę do Was z notką na temat peelingu do ciała z tutti frutti.

Firma: Tutti frutti 
Cena: ok 5 zł
Zapach: Melon i arbuz
Ilość: 120 ml


Moja opinia: Już od jakiegoś czasu szukałam peelingu i zawsze natrafiałam na bardzo słodkie zapachy. Jednak w naturze zobaczyłam, że jest seria owocowa peelingów z tutti frutti i postanowiłam kupić ten o zapachu melona i arbuza. Według mnie miał najbardziej orzeźwiający zapach.
Jest to peeling gruboziarnisty dzięki czemu doskonale usuwa zanieczyszczenie i skóra już po kilku stosowaniach robi się coraz bardziej miękka. Jest też bardzo wydajny, ponieważ wystarczy naprawdę mała ilość żeby wystarczyło na całe ciało. Cena także zachęca, ponieważ 5 zł to nie tak dużo. Uważam też, że taka mała buteleczka jest idealna, ponieważ jak nam się nie sprawdzi to nie będziemy żałować. Jest też idealna na wakacje, bo zmieści się do każdej kosmetyczki.

Ocena: 9/10

Do następnej ;) czeka na was DIY

2 komentarze:

Nie lubię gdy ktoś pisze : ,,fajny blog zapraszam do mnie" nie wchodzę na blogi takich osób. A jeśli podzielisz się opinią na temat danej rzeczy i zostawisz link na pewno wejdę. Obserwujesz mojego bloga? Napisz